kırlangıç

Referans Projelerimiz

Yeni Atasayanlar Konut Yapı Kooperatifi

Ankara’nın önemli gelişme alanlarından Alacaatlı köyü’nde doğanın güzellikleri ile modern yaşamın gerektirdiği her türlü konforu birlikte sunan bir entegre projedir. Mimari Projesi Özel Günel tarafından hazırlanmış olup firmamızın en küçük detaylara kadar özenli denetiminde gerçekleştirilecektir.

Tüm uygulama projeleri Yenimahalle Belediyesi tarafından onayları tamamlanmış ve inşaat ruhsatı alınarak 28 Eylul 2012 günü temeli atılarak yapım işine başlanmış olup 2 yıl içinde bitirilmesi planlanmaktadır. Geniş peyzaj alanları düzenlemesiyle her türlü açık alan etkinlerine uygun ortam sağlanırken açık alanlarla entegre ve her türlü fitnes, spor ve sosyal etkinlikleri kapsayan sosyal tesisi ile desteklenen modern bir site olarak planlanmıştır.

Başlangıç etabı olarak 94 daireli bir toplu konut projesidir. Daireler 4 oda 1 salonlu olup özel vestiyer odası, giyinme bölümlü özel banyolu ebeveyn odası, sauna, jakuzi gibi konfor artırıcı işlevlere sahip bir projedir. Yapım işi Kooperatifin kendisi tarafından yürütülmekte olup halen iki blokun karka inşaatı tamamlanma aşamasında diğerlerinin temelleri devam etmektedir .