kırlangıç

Teknik Kadromuz

1. BİLAL YAKUT
Yük. Müh. Mimar

Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü mezunudur. Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Yapı İşleri Genel Müdürlüğünde Raportör Mimar, Şef, Fen Heyeti Müdürü, Şube Müdürü ve Genel Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulunmuştur. Yurt içi ve yurt dışı çok sayıda projenin tanzim ve tasdik işleri yanı sıra birçok yarışmada raportörlük, danışman, asli ve yedek jüri üyelikleri yapmış ve katıldığı yarışmalarda ödül ve mansiyonlar kazanmıştır. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi ile Karabük Üniversitesi  Fethi Toker Mimarlık ve Güzel Sanatlar  Fakültesi Mimarlık bölümlerinde konuk öğretim görevlisi olarak mimari proje dersleri vermektedir.

2. AYŞE MERİH KATAR
Mimar

Ankara Devlet Mühendislik Mimarlık Akademisi Mimarlık Bölümü mezunudur. Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Yapı İşleri Genel Müdürlüğünde Mimar olarak görev yapmıştır. 2007-2013 yıllar arasında ARM Müh. Hiz. Ltd. Şirketinde Mimari Proje Koordinatörlüğü görevinde bulunmuştur. 

3. MUSTAFA BAYGELDİ
İnşaat Mühendisi

Cumhuriyet Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Bölümü Mezunudur. Bayındırlık ve İskan Bakanlığı taşra ve merkez teşkilatında kontrolluk, kontrol şefliği, Cumhurbaşkanlığı İnşaatları Müstakil Kontrol Amirliği, Fen Heyeti Müdürlüğü, Yüksek Fen Kurulu Uzmanlığı, Bayındırlık Kurulu Sekreterliği, Bakan Danışmanlığı ve Müsteşar Yardımcılığı görevlerinde bulunmuştur.

İnşaat Mühendisleri Odasında yönetim görevinde bulunmuş ve çeşitli komisyon çalışmalarını yürütmektedir.

4. MUSTAFA AYNUR
İnşaat Mühendisi

Yıldız Teknik Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi İnşaat Bölümü mezunudur.
Karayolları 4. Bölge Müdürlüğü, Kent-Koop Statik Büro, Oyak Genel Müdürlüğü İnşaat Müdürlüğü, Sutek İnşaat (Eryaman toplu konutları), Oyak İnşaat AŞ. (Toplu konut inşaatları, Bursa Renault-Mais tesisleri) gibi kurum ve kuruluşlarda statiker mühendis, kontrol mühendisliği, şantiye şefliği görevlerinde bulunmuştur.  

5. HÜDAİ COŞKUN ŞEHZAT GÜNER
İnşaat Mühendisi

Yıldız Teknik Üniversitesi mezunudur. Bayındırlık ve İskan Bakanlığında Artvin, Muğla Ve Giresun illerinde kontrol elemanı ve şube müdürü olarak, Bilecik,  Kastamonu, Mersin, Karaman, Adıyaman ve Şırnak illerinde il müdürü olarak görev yapmıştır.

6. TAYFUN ÖZDEMİREL
Makine Mühendisi

Çukurova Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Bölümünü mezunudur. İskenderun Demir Çelik Fabrikasında saha ve doklar vardiya mühendisliği, Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Yapı İşleri Genel Müdürlüğü merkez ve taşra teşkilatında kontrolluk, yurt içi ve dışı çok sayıda projenin tanzim ve tasdik işlerini yapmış ve şube müdürlüğü görevinde bulunmuştur. 2007-2012 yıllar arasında GMD proje müşavirlik firmasında BAKÜ MQS rezidans binası müşavirlik hizmeti yapmıştır.

7. HASAN ALİ ÖĞÜT
Makine Mühendisi

Cumhuriyet Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü mezunudur. Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Yapı İşleri Genel Müdürlüğü Tesisat Dairesi Başkanlığında proje tanzim tasdik ve kontrolluk işleri, Doğuş Yapı Sanayi AŞ, Cemal Bayseferoğulları CBO İnşaat Ltd. Şti ve Konfor Tesisat firmalarında her türlü tesisat işlerinin kontrol mühendisliği görevlerinde bulunmuştur.

8. CEYHUN ERTÜRK
Elektrik Mühendisi 

Zafer Müh Mim.Yük. Okul’u Elektrik Mühendisliği bölümü mezunudur. Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Yapı İşleri Genel Müdürlüğü Tesisat Dairesi Başkanlığında proje müh., şube müdürlüğü ve daire başkan yardımcılığı görevlerinde bulunmuştur. Aker İnşaat’da proje koordinatörlüğü, Fuat Aysoy İnş. Firmasında çekirdek personel olarak ve Uz Yapı Denetim firmasında denetçi olarak görev yapmıştır.  

9.  CEYHUN DİLEK
Elektrik Mühendisi 

Ankara D.M.M.A Elektrik Mühendisliği bölümü mezunudur. Öğrenciliği sırasında Etibank-Tek,Ego’da mesleki bölümlerde çalışmıştır. Askerliğinden sona Çukurova Üniversitesi Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığında 27 yıl hizmette bulunmuştur. Emekliliğinden sonra çeşitli özel sektörde mesleki hizmetlerinin  yanı sıra şirketimizde 2014 yılında göreve başlamıştır.

 

II. KONTROL ELEMANLARI

1. ADNAN GÜLBAĞ
İnşaat Mühendisi

İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi mezunudur. Altınyıldız yapı kooperatifinde kontrol mühendislği, Cevahirler Libya inşaatlarında şantiye şefliği, Askerlik döneminde Balıkesir İnşaat Emlak Müdürlüğünde Kontrol ve kesin hesap mühendisliği Tüstaş AŞ. de kontrolluk ve müşavirlik, Milli Eğitim Vakfında inşaat müdürlüğü, Cemsa İnşaatta koordinatörlük ve proje müdürlüğü, Cansın İnşaat firmasında şantiye şefliği ile diğer firmaların çeşitli inşaatlarında şantiye şeflikleri yapmıştır. 

2. VURAL ÖZDOĞAN
İnşaat Mühendisi

Cumhuriyet Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi İnşaat Bölümü mezunudur. Bayındırlık ve İskan Bakanlığı ile Türkiye Zirai Donatım Genel Müdürlüğünde kontrolluk, şeflik, İnşaat Müdür yardımcılığı görevlerinde bulunmuş, serbest mühendislik ve müteahhitlik yapmıştır. Kuruluşundan beri(2003) Şirketimizde çalışmaktadır.

3. ZAFER KATAR
İnşaat Mühendisi

1976 yılında A.D.M.M.A. İnşaat Mühendisliği bölümünden mezunudur. Su Teknik Mühendislik Limited Şirketinde çalışmıştır(1977-78). Yedek Subay olarak askerlik hizmetinin (1978-80)ardından İmar İskan Bakanlığında (1980-1983) ve Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Yapı İşleri Genel Müdürlüğü Yapım Proje Daire Başkanlığı Keşif ve Şartname Şube Müdürlüğü ve Kesin Hesap Şube Müdürlüğünde mühendis olarak, 2004-2005 yıllarında Kesin Hesap Şube müdürü olarak  görev yaptıktan sonra emekli olmuştur. Emekliliği takiben şirketimizde çalışmaktadır.

4. NERGİS  BAYGELDİ
İnşaat Mühendisi

Osmangazi Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi İnşaat Bölümü mezunudur. Eskişehir Toprak Seramik fabrikası inşaatında saha ve kesin hesap mühendisi, Tepe İnşaat firmasında bütçe ve planlama uzmanı, çeşitli şantiyelerinde (İş Bankası Genel Müdürlük binası, Atatürk Hava Limanı, Pamukkale Üniversitesi Tıp Fak., Azerbaycan Büyükelçilik Binası, Deprem Konutları, çeşitli alışveriş merkezleri ile çeşitli üniversitelerin öğrenci yurt binaları vb.) planlama ve denetim mühendisliği görevleri yapmıştır. Kuruluşundan beri(2003) Şirketimizde çalışmaktadır.

5. KENAN İŞGÖR
İnşaat Mühendisi

Cumhuriyet Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat bölümü mezunudur. Bayındırlık ve İskan Bakanlığının merkez ve taşra teşkilatında kontrolluk, şeflik, keşif ve ihale müdürlüğü, Türkiye İnşaat ve Tesisat Mühendisleri Sendikasında - Türk-İnşa – müşavirlik ve yönetim kurulu üyeliği yapmıştır.  

6. HÜSEYİN CAHİT GÜNER
İnşaat Mühendisi

Ankara Mühendislik ve Mimarlık Yüksek Okulu İnşaat Mühendisliği Bölümü mezunudur. Bayındırlık ve İskan Bakanlığının merkez ve taşra birimlerinde kontrolluk, şeflik, Bayındırlık ve İskan Müdür yardımcılığı görevlerinde bulunmuştur. 

7.  ZEYNEP SERAP SELMANPAKOĞLU
İnşaat Mühendisi

Gazi Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden 1983 yılında mezun olmuştur. Sırasıyla Türkiye Elektrik Kurumu, Mimag, Şekerbank ve Öztaş İnşaatta kontrol mühendisliği ve danışman olarak çalışmış olup …… tarihinde kontrol elemanı olarak  Şirketimiz bünyesinde çalışmaya başlamıştır. 

8. FERHAT SUVARİOĞULLARI
İnşaat Mühendisi

Gazi Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden 2013 yılında mezun olmuştur.Ankara Büyükşehir Belediyesi Ankapark Projesinde Hakedişden sorumlu mühendis olarak görev yapmıştır.2014 yılında şirketimiz bünyesinde kontrol elemanı mühendisi olarak görev yapmaktadır.  

9. KASIMAĞA DELİBAŞ
İnşaat Mühendisi

Ankara Yükseliş Mühendislik ve Mimarlık Yüksek Okulu Mezunudur.  

10. ÜMİT ÖZDEMİREL
Makine Mühendisi

Adana İTİA Mühendislik Yüksek Okulu Makine bölümü mezunudur. Bayındırlık ve İskan Bakanlığının merkez ve taşra birimlerinde kontrolluk ve mekanik tesisat şefliği ile proje yapımı, denetimi ve kontrolluk görevlerinde bulunduktan sonra emekli olmuştur. Kuruluşundan beri(2003) Şirketimizde çalışmaktadır. 

11. ZEHRA TOPKAYA
Elektrik Mühendisi 

Niğde Üniversitesi Mühendislik Fakültesİ Elektrik  Mühendisliği Bölümü 2013 bahar dönemi mezundur. Sinpaş Altın Oran projesinde çalışmış olup 01.07.2014 tarihinden itibaren Şirketimizde çalışmaya başlamıştır. 

12. ALİ ÖZTÜRK
Yapı Denetimi Teknikeri(İnşaat Teknikeri)

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Teknik Bilimler M.Y.O Yapı Denetimi Bölümü mezunudur. Özel sektörde yapı denetim firmalarında yardımcı kontrol elemanı olarak  görev yapmıştır. Firmamızda 2014 yılında yardımcı kontrol elemanı olarak işe başlamıştır. 

13. ZAFER SÖNMEZ
Yüksek Makine Mühendisi

Karadeniz Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Fakültesi mezunudur.Makine Kimya Endüstri Kurumu Barutsan roket ve patlayıcı fabrika müdürlüğünde baş mühendis, Paysa Ltd Şirketinde İşletme müdürü, Milliyet ve Hürriyet Gazetelerinde Atelye şefi olarak çalışmıştır. Ayrıca İş güvenliği uzmanlığı ve adli yargıda bilirkişilik yapmıştır.