kırlangıç

Referans Projelerimiz

SİYAV -SSK Personel Vakfı-Otel Dönüşümü

Konur Sokak 56 no da bulunan mevcut iş hanını Vakıf üyelerinin yararlanması ve artan kapasitesinin de serbest olarak değerlendirilerek vakfa gelir sağlaması amacıyla bir otele dönüştürme işidir.

Binanın ilk projeleri Çe-Mim Mimarlık bürosu (Ebabekir Özmert-Çiçek Özmert) tarafından hazırlandığından otele dönüşüm tadilat projesi de müelliflerinin izni ve onayıyla firmamızın gözetim ve denetiminde hazırlatılmıştır. Mevcut binanın, taşıyıcı sistemine gerekli yerlerde takviyeler yapılarak iki asansör eklenmesi, terasta bir kış bahçesi enerji performansı yönetmeliğine göre ısı yalıtım işleri, yangın ve otomasyon sistemleri ve ısıtma soğutma ve havalandırma sistemleri eklenmesi gibi imalat ile tüm malzemelerin yenilenmesini içeren bir çalışma ile otele dönüşüm sağlanmıştır.

Dönüşüm sonucu 32 odada 64 yatak kapasitesi, 1 oyun ve toplantı salonu 1 kahvaltı salonu, 1 kafeterya, 1 terasta kış bahçesi(roof restaurant), 2 sauna ve diğer birimleri içeren fitnes salonu elde edilmiştir. Standart bir imar parselinde olmasına karşın binanın otopark olanağı 14 oto kapalı 9 oto açık park olanağı da bulunmaktadır.